30 września 2022 Autor adminx 0

Dlaczego zawsze powinieneś się dobrze wyspać

Nie jest tajemnicą, że dobry sen jest niezbędny, aby być zdrowym i odnieść sukces. Ale dlaczego tak źle się z tym czujemy?To może być przytłaczające, próbując zdecydować, co jest najważniejsze w życiu: zdrowie, bogactwo, relacje. W rzeczywistości wszystkie te rzeczy schodzą na dalszy plan wobec jednej rzeczy: jakości życia. Kiedy nie jesteś odpowiednio wypoczęty, twój poziom energii spada, twoja wydajność w pracy cierpi i twoja codzienna rutyna jest wypełniona stresem związanym z brakiem snu. Dobra wiadomość jest taka, że są pewne proste zmiany, które możesz wprowadzić, a które będą miały pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i szczęście za każdym razem.

Co to jest sen?

Wszyscy wiemy, że sny nie powinny mieć sensu, ale to nie znaczy, że nie mają znaczenia. To, co dzieje się w naszych snach, jest częścią bycia człowiekiem. Kiedy jesteśmy w stanie nieświadomości, doświadczamy naszego „prawdziwego” ja – tego, które się boi i kocha, tego, które odczuwa radość i smutek, tego, które radzi sobie z niepokojem i stresem.To są rzeczy, które czynią nas tym, kim jesteśmy.# Goal: Get a good night’s sleepWszyscy chcemy odnosić sukcesy we wszystkim, co robimy. Ale jak wiele sukcesów naprawdę chcesz?Sukces przyjdzie do tych, którzy pracują na swoje marzenia. Kiedy już wyznaczysz sobie cel, dużo łatwiej jest utrzymać koncentrację i motywację.Nie można pracować na marzenie, jeśli nie wiesz, co to za marzenie. Ustaw kilka celów na nowy dzień i śpij na nich, aż staną się rzeczywistością.

Dlaczego powinieneś się dobrze wyspać

Jeśli chcesz być zdrowy, silny i szczęśliwy, musisz się wysypiać. To prawda niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje zdrowie, czy zwiększyć produktywność w pracy. Brak snu zrobi obie te rzeczy do Ciebie, więc najlepiej jest uzyskać wystarczającą ilość odpoczynku każdej nocy.Istnieje wiele różnych poziomów sprawności i warunków zdrowotnych, które mogą być poprawione przez uzyskanie więcej snu. Udowodniono, że uzyskanie wystarczającej ilości snu poprawia wiele obszarów życia, takich jak produktywność w pracy, wyniki w szkole i zdolność do uczenia się nowych rzeczy.Jeśli nie otrzymujesz zalecanej ilości snu, narażasz swoje zdrowie i wydajność na ryzyko. I nie chodzi tylko o ludzi wokół ciebie, którzy są zagrożeni: Możesz narażać na ryzyko również siebie. Wysypiaj się dobrze, a będziesz gotowy na całe życie.

Korzyści płynące ze snu

Wszyscy jesteśmy różni i mamy różne preferencje, jeśli chodzi o sen. Niektórzy wolą budzić się wcześnie i zaczynać dzień wcześnie, podczas gdy inni wolą spać i kończyć dzień późno. Dla niektórych ludzi, idąc spać trochę wcześniej jest pozytywna zmiana, ponieważ czują się bardziej czujny i gotowy do radzenia sobie z dnia.Istnieje wiele różnych korzyści, które pochodzą z uzyskania dobrego snu w nocy. Niektóre z nich to zwiększona koncentracja i produktywność, lepsze zdrowie, zwiększona długowieczność, lepsze relacje i zwiększone szczęście.

Uzyskanie wystarczającej ilości snu jest ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest to jeszcze ważniejsze, gdy masz dzieci, ponieważ są one bardziej podatne na zrzędzenie, gdy nie mają wystarczająco dużo snu. Ważne jest, aby pamiętać, że uzyskanie dobrego snu jest kluczem do sukcesu w życiu. Jest to różnica między zdrowym ciałem a sercem z łzami w oczach.Więc, jaki jest haczyk? Cóż, zawsze jest jakiś haczyk. Nie wszystkie noce są stworzone tak samo. Niektóre noce będą trudniejsze niż inne. Czasami będziemy mieli zły sen i obudzimy się z kacem lub z nastawieniem „dlaczego do cholery myślałem”.Jeśli masz problemy z uzyskaniem wystarczającej ilości snu, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc.

Pamiętaj, że żadne dwie noce nie będą takie same. Każdy ma różne harmonogramy snu, nawyki snu i preferencje. Będziesz miał noce, w których po prostu czuje się, że nie dostajesz wystarczająco dużo snu i inne noce, w których czujesz, że jest to łatwe do uzyskania. Spróbuj zrozumieć, dlaczego masz trudności ze snem i podjąć Kroki, aby poprawić sytuację. Nie wszystkie noce będą łatwe. Ale to właśnie po to jest spanie!